• Свеж
М Ј-AUTOPARTS 7D Премиум Висок Сјај Карбонски Влакна Винил Филмот Заврши Меур Слободен Воздух за Ослободување 6D Бесплатна Алатка за Полнење (Црна, 12 X 60 во Инчи / 1 X 5 FT Нозе)

М Ј-AUTOPARTS 7D Премиум Висок Сјај Карбонски Влакна Винил Филмот Заврши Меур Слободен Воздух за Ослободување

DEN 190.80
Достапно е за нарачката

Стока

М Ј -AUTOPARTS Вистински 7 D текстура ткаат дека речиси невозможно да се разликуваат од реалните на карбонски влакна.Самолепливи поддршка со Воздух Канали за Ослободување (Меур-Бесплатно).Може да се ре-крена, repositioned, и се протега додека инсталирањето.Топлина пиштол и Squeegeee го прави полесно да се применуваат на curving површината.Лесно пренослив, и НЕ ќе може да го оштети вашиот наслика во текот на или по инсталацијата.Комплетно водоотпорен, дамка и УВ отпорни.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата