• Свеж
Силен Ветар Фан Ултра-тивка Микро-брзина Фан OTG паметни телефони Фан, 1W Преносни USB Вентилатор, Plug and Play, за Банката Подароци AndroidOS Телефон(зелен)

Силен Ветар Фан Ултра-тивка Микро-брзина Фан OTG паметни телефони Фан, 1W Преносни USB Вентилатор, Plug and

DEN 170.16
Достапно е за нарачката

Стока

Ултра-тивка микро-брзина фан, тивко, силен ветер, со добар квалитет.Применливи прилики : банката подароци, училиште подароци, компанијата бенефиции, реклами, промоции, свадба подароци, отворање, итн.Фан сечилото е направен од високо квалитетен материјал, кој е супер безбеден и еколошки.TPE еколошки ножот, ќе не боли вашите раце кога случајно се допреле.Микро USB мал вентилатор, ниска потрошувачка на енергија.Мала тежина и мини големина, лесно да се носат.Plug and play,лесен за употреба.Супер силен ветар, ултра тивок дува, TPE заштита на животната средина материјал, тоа е добар помошник за да се олади во текот на летото.Карактеристики : 1. Ултра-тивка микро-брзина фан, тивко, силен ветер, со добар квалитет.2. Фан сечилото е направен од високо квалитетен материјал, кој е супер безбеден и еколошки.3. TPE еколошки ножот, ќе не боли вашите раце кога случајно се допреле.4. Применливи прилики : банката подароци, училиште подароци, компанијата бенефиции, реклами, промоции, свадба подароци, отворање, итн.5. Микро USB мал вентилатор, ниска потрошувачка на енергија.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : TPESize : Прибл. 9 * 4 * 1.5 cm / 3.5 * 1.5 * 0.5 inch Color : Црна, Бела, Зелена, Црвена Роза, Портокалова, Сина (Изборен)Номинална Напон : 5 VRated Моќ : 1 WMotor Брзина : до 16000 RPMWeight : Прибл. 16 g Package Листа : 1 * За Интерфејс на Телефонот Fan Warm Прашува : * * * За љубителите мора да биде достапен со OTG-от телефони, осврнувајќи се на изјава!Полнење богатство не може да се користи!Некои мобилни телефони имаат OTG функционира, но треба да се отвори во прилагодувања, отворете го OTG switch копчето пред употреба, особено за СПРОТИВНОТО, за VIVO, за Huawei, итн.Во зависност од ситуацијата!* Во моментов, повеќето мејнстрим мобилни телефони поддршка OTG функција.Ако навистина не знам дали вашиот мобилен телефон има на оваа функција, можете да ја проверите на интернет.Напомена : 1.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата