• Свеж
8 FT Тешки Здрав Лизгачки Штала Вратата Хардвер Целиот Комплет + Штала Вратата Дното Прилагодливи Кат Водич Ролери + 12 Повлече и Рамна Штала Врата се Справи со Сет

8 FT Тешки Здрав Лизгачки Штала Вратата Хардвер Целиот Комплет + Штала Вратата Дното Прилагодливи Кат Водич

DEN 2399.52
Достапно е за нарачката

Стока

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Целиот Сет Вклучува : 1x 8 FT Лизгачки Штала Вратата Хардвер за Полнење + 1x Штала Вратата Дното Прилагодливи Кат Водич Ролери + 1x 12" Повлече и Рамна Штала Врата се Справи со Сет (Вратата Не се Вклучени).ВРАТАТА ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ : 220 кг, Погодни вратата панел ширина : 42"-48", која Одговара на вратата панел дебелина : 1 3/8" и 1 3/4".Кат Водич Ролери Одговара Вратата Панел Дебелина : 7/8" на 2 1/8"; Големината на ПОМ ролери : 1 1/5"(кол)* 7/8" (H).ВРАТАТА ПАНЕЛ ДЕБЕЛИНА : 3/4 инчи и 1-3/4 инчен (ако сакате да го користите за подебели вратата панел, можете да купите некои повеќе завртка за да одговара на вратата. ) Ако се Справи столб не е заострените или треба да биде отстранет, вие би можеле да се опуштиме со мал клуч.Лесен за инсталација : Монтирање на ѕид со завртки, и без ритам потребни за door.By прилагодување на позицијата на ролери во песна за да се вклопи во вашата врата панел.Не треба да се вежба дупки во подот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата