• Свеж
GYETAGCV Завртка 320Pcs М3 Црна Најлон Две Начин Хексадецимален Колона ќор-сокак Изолација за PCB Плоча Фиксна Пластични Проред Завртки Орев Поставено Асортиман Комплет Ни

GYETAGCV Завртка 320Pcs М3 Црна Најлон Две Начин Хексадецимален Колона ќор-сокак Изолација за PCB Плоча Фиксна

DEN 463.20
Достапно е за нарачката

Стока

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Тип спецификација за целосен квалитет е сигурен.Никогаш не ' рѓа, убава,практични, издржлив и лесен за користење.Спакувана во пластична кутија, добро за складирање и тешко да се оштети.Најлон има карактеристики на insulativity,Не-Магнетни термичка изолација,отпор и др.5. Како електронски компоненти, одговара за индустрии на комуникација, electroplating, канцелариска опрема, електроника.Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Тип : M3 Орев и Завртка Sets Material : Nylon Color : Black Quantity : 320pcs кутија Работна температура : -30~130°CBox Големина : Прибл. 17.5*10*2.3 cm / 6.9*3.9*0.9 in Package Листата : 20 * Хексадецимален Колона ќор-сокак M3*620 * Хексадецимален Колона ќор-сокак M3*1020 * Хексадецимален Колона ќор-сокак M3*1520 * Хексадецимален Колона ќор-сокак M3*2020 * Хексадецимален Колона ќор-сокак М3*10+620 * Хексадецимален Колона ќор-сокак М3*15+620 * Хексадецимален Колона ќор-сокак М3*20+620 * Хексадецимален Колона ќор-сокак М3*6+620 * Црна Најлон Изолација M380 * Хексадецимален Орев M320 * Крстот Завртка M3*620 * Крстот Завртка M3*1220 * Крстот Завртка M3*20 Note : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Широко се користи во домот, кујна, електроника, комуникација и сл.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата