• Свеж
Спектар Насочуваат Вилсон Вратата Тројно Кука за Спална соба, Бања, или Entryway Складирање, Индустриски Сива

Спектар Насочуваат Вилсон Вратата Тројно Кука за Спална соба, Бања, или Entryway Складирање, Индустриски Сива

DEN 1221.60
Достапно е за нарачката

Стока

ЕКСТРА СКЛАДИРАЊЕ : Ова е над вратата тројно кука е одличен начин да се создаде нов складирање точка во вашиот дом, што го прави лесно да пристапите до вашиот омилен палта или јакни, или што и да одберете да се откажам.ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИ : се Инсталира оваа тројна кука во entryway да се одржи јакни или чадори, во спалната соба за да се одржи кошули и панталони, или во бањата да се одржи облека и крпи.Умен дизајн го прави ова тројно кука совршен за би-fold врати.ПОМЕСТЕНА ЗАГРАДИ : загради се поместена за да се обезбеди вашиот плакар, спална соба, бања или вратите не издржи scuffs или гребење по прилогот; одговара на вратите 1 3/8" дебела.ГРОЗДОБЕР СТИЛ : ЕДЕН допир на гроздобер талент го прави тоа преку вратата тројно кука лесно се вклопуваат во секоја соба, шкаф, или бања естетски.ЗДРАВ ЧЕЛИК : челичната конструкција е доволно силна за да ги поддржи вашите додатоци, капи, пешкири, облека, шалови, торби, ранци, purses, и повеќе без свиткување или кршење.Да ги искористат предностите на вертикална простор за складирање со Спектар е декоративни Вилсон™ Над Вратата Тројно Кука.Висат outerwear, purses, пешкири, облека, и повеќе од три куки за три поени виси складирање.Тоа е совршен за dorm соби, станови, апартмани, condos, плакари, спални соби и простор каде може да бидат ограничени.Оваа тројна кука е одличен начин да се создаде нов складирање на самото место, во секоја соба треба тоа : висат облека и крпи да се исуши во бањата, висат кошули или палта во спалната соба, или да ја користите во entryway да се одржи вашите омилени излет додатоци.Соочи се обезбедува вашиот врати освои се scuffed или рбет.На здрав челик заграда се вклопува врати до 1-3/8" дебели и функции без алатки или инсталација.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата