• Свеж
Breezylife 6-Парче Сирење Нож во Собата за Charcuterie Одбор, од не ' Рѓосувачки Челик Сирење Ножеви со Дабови Дрвени Рачки, Подарок-Подготвени

Breezylife 6-Парче Сирење Нож во Собата за Charcuterie Одбор, од не ' Рѓосувачки Челик Сирење Ножеви со Дабови

DEN 527.28
Достапно е за нарачката

Стока

【Заврши Сирење Ножеви Колекција】 : Ова со полно Сирење Нож Сет вклучува 4 сирење ножеви, 1 сирење вилушка и 1 сирење засилувач.Со шест различни ножеви, кои се користат да се шири, парче и да им служи, ќе бидете подготвени да уживате во вкусен третираат во елегантен стил. 【Врвен Квалитет и Дизајн】 : Опремени со висок квалитет, од нерѓосувачки челични ножеви, овие рѓа-отпорни ножеви се пофали супериорен изработка и непобедлива издржливост за долго производ живот, додека дабови дрвени рачки обезбедува удобно, сигурно не се лизга зафат. 【Широко Апликација и Лесна за Одржување】 : Совршен служат алатка за многу прилики како charcuterie одбор, партија коцки, вино и сирење послужавник, вечерата на маса.Лесно да се чисти и машина за миење садови безбедно.Се чисти со сапун и вода, и со сува крпа по употребата. 【Исклучителен Подарок за Било кој Празник】 : Карактеристики на домот подарок-кутија за пакување, што е одличен подарок за Housewarming, Роденден, Свадба, Булчински Туш, Ден на Мајката, Таткото Ден, денот на Благодарноста, Божиќ и другите Празници. 【Задоволство Гаранција】 : 365 дена СЛОБОДНА размена или да се вратат. 100% гаранција обезбедува вашиот 100% задоволството на цел, без било каков ризик.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако има било каков проблем.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата