• Свеж
FastUU Мала Камера, Деца Камера Мини Електронски Подарок Двојна Објектив за Дигитални со Анти-Изгубени Рака за Снимање на Видео(Розева)

FastUU Мала Камера, Деца Камера Мини Електронски Подарок Двојна Објектив за Дигитални со Анти-Изгубени Рака

DEN 763.20
Достапно е за нарачката

Стока

Храна‑одделение АБС материјал, круг и cornerless дизајн, не се лизга и отпорност на триење, удобно за контрола, грижа за кожата на децата. 15 фото налепници и 10 филтри, снимање на секој момент од природата и wonderfulness, поддршка 5 игри.Поддршка на предни и задни двојно камера, погодно за снимање и авто‑портрет, развој на децата истражување способност.Специјално подарок за децата, да им помогне да се снима убави моменти во очите на децата.Вграден‑во со голем капацитет на батеријата, долго траење на батеријата, среќни и непрекинато енергија за целиот ден.Предниот и задниот дел од двојно камера.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата