• Свеж
segolike 5M Прозрачна Лента Светат во Темно самолепливи Предупредување Ленти Налепница Дома Декор - сина

segolike 5M Прозрачна Лента Светат во Темно самолепливи Предупредување Ленти Налепница Дома Декор - сина

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

Вода доказ и трае 6-8 часа.Тоа може да светат светло по експозето на природна светлина или било која друга светла околу 20 минути.Само Лепило : Кора и се држи до било која површина, како што се ткаенина, картон, ранец, ѕид, и стакло, одлична за оган мотор пристап, забава места, Кино, театар, фаза на изведба, итен egress, по скали, ѕидови, чекори, излез, знак.Нема остатоци : Може да кора од надвор лесно и без никакви остатоци.и можете да направите било дизајн со едноставно сечење лента на која било големина.Направени на ретка земја ресурси, не-хемиски, силен, издржлив, водоотпорен, животната средина и безопасно.Големина : 5 Метри должина и 1.5 cm / 0.59 инчен ширина, направен од домашно МИЛЕНИЧЕ.Опис : Големина : 5 Метри должина и 1.5 cm / 0.59 инчен ширина, направен од домашно МИЛЕНИЧЕ. - Само Лепило : Кора и се држи до било која површина, како што се ткаенина, картон, ранец, ѕид, и стакло, одлична за оган мотор пристап, забава места, Кино, театар, фаза на изведба, итен egress, по скали, ѕидови, чекори, излез, знак - Нема остатоци : Може да кора од надвор лесно и без никакви остатоци.и можете да направите било дизајн со едноставно сечење лента на која било големина. - Вода доказ и трае 6-8 часа.Тоа може да светат светло по експозето на природна светлина или било која друга светла околу 20 минути. - Направени на ретка земја ресурси, не-хемиски, силен, издржлив, водоотпорен, животната средина и harmless Package Вклучува : 1 Тркалаат Светат Во Темница Леплива Лента.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата