• Свеж
Мулти-Цел на бар-кодот Термичка Хартија Печатење на Хартија/Термички Лепило Етикета Хартија, Големина: 150mm x 100mm(350pcs Labels).

Мулти-Цел на бар-кодот Термичка Хартија Печатење на Хартија/Термички Лепило Етикета Хартија, Големина: 150mm

DEN 1850.40
Достапно е за нарачката

Стока

Термички Печатење на Хартија / Термички Лепило Етикета Хартија, Големина : 150mm x 100mm(350pcs Labels). 1. Antistatic перформанси, висока чувствителност, со голема брзина printing2. Многу ниско печати температура, го продолжи животот на печатење head3. Погоден за канцеларија и на пазарот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата