• Свеж
Цртан филм Четка за заби, Трајни Практични Погодно Дете Четка за заби, Мека за Деца Дете(Розева)

Цртан филм Четка за заби, Трајни Практични Погодно Дете Четка за заби, Мека за Деца Дете(Розева)

DEN 182.16
Достапно е за нарачката

Стока

Нејзините чешла косата е уредно средена, па тоа е лесно да се чисти длабоко заби.1.6 cm мала четка главата и мек материјал не се повредат непцата, наменета за малите деца и се грижи за младите заби.Се фокусира на решавање на заеднички усни проблеми на децата, како што се жолти заби и емајл hypoplasia.Дебела рачка е полесно да се одржи, и погоден за деца.Safe силиконски материјал може да масажа на забите време за чистење на забите.Функција : 1. 1.6 cm мала четка главата и мек материјал не се повредат непцата, наменета за малите деца и се грижи за младите заби.2. Safe силиконски материјал може да масажа на забите време за чистење на забите.3. Нејзините чешла косата е уредно средена, па тоа е лесно да се чисти длабоко заби.4. Се фокусира на решавање на заеднички усни проблеми на децата, како што се жолти заби и емајл hypoplasia.5. Дебела рачка е полесно да се одржи, и погоден за деца.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Силикони Material Optional Боја : Сина, зелена, pink Package Листа : 1 x Четка за заби.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата