• Свеж
Fafeicy Филтер Памук Стапови, Овлажнител Памук Core Овлажнител Стапови за Мини Преносни Лични USB Овлажнител и Мини Diffusers 10 Pack 8 x 123mm

Fafeicy Филтер Памук Стапови, Овлажнител Памук Core Овлажнител Стапови за Мини Преносни Лични USB Овлажнител

DEN 1425.60
Достапно е за нарачката

Стока

Компатибилен за USB вода шише капи овлажнител,кој е компатибилен за повеќето овлажнител diffuser.Направени на филтер памучен материјал , добро се апсорбира и quarity.Ефективна пена филтер ќе им овозможи чиста поток на вода пареа да freshen воздухот, со која ќе се обезбеди вашата способност да дишат повеќе удобно.Порозност дистрибуција; абсорбента особено силна, вода капацитет на складирање, сам стабилност.Не се растворливи во вода, не-стап блокирање, за одржување на конзистентноста на испарливи агент брзина.Можете да sheare во пократки ви треба.Ефективна пена филтер ќе им овозможи чиста поток на вода пареа да freshen воздухот, со која ќе се обезбеди вашата способност да дишат повеќе удобно.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Филтер памук Боја : Бела Димензии : (Кол.) x (H) 7 130mm x / 0.28 x 5.12 во (appr.) Пакувани се вклучени : 10 x Филтер Памук Стапови Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Особините

Condition:
100% Brand New
Material:
Filter cotton
Color:
White
Size:
(Dia.) x (H) 7 x 130mm / 0.28 x 5.12 in (appr.)
Packaged included:
10 x Filter Cotton Sticks :
Note:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. :
Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures. :

Најдобрите понуди во категоријата