• Свеж
HKCB Пред Камера Замена Дел Flex Кабел со Сензор за Близина Светлина и Микрофон кој е Компатибилен со iPhone 8 4.7 инчен(Сите Превозници)

HKCB Пред Камера Замена Дел Flex Кабел со Сензор за Близина Светлина и Микрофон кој е Компатибилен со iPhone

DEN 383.76
Достапно е за нарачката

Стока

Целосна висок квалитет со близината И сензор за светло поправка замена дел.Најдобра замена за вашиот неисправни или оштетени пред се соочуваат со камера сензор flex кабел,ако вашиот iphone пред камера Микрофон Сензор за Светло Движење дефект или не-работи.Висок Квалитет на Предната Камера со Сензор и Близината Светлина Flex Кабел За i Phone 8. Дел спаѓаат пред камерата секундарен микрофон, и амбиентална светлина и близината сензори.Компатибилен со : i Phone 8 4.7 инчен Пакет Содржина : 1x i Phone 8 4.7 инчен Близина Light Sensor Flex Кабел со Пред се Соочуваат со Камера.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата