• Свеж
Случаен Боја Обука Гулаби Flute Свирче На Птица Гулаб Гулаб со Свирки Flute Папагал Обука Папагал Птичји Кафез Додатоци

Случаен Боја Обука Гулаби Flute Свирче На Птица Гулаб Гулаб со Свирки Flute Папагал Обука Папагал Птичји Кафез

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

Удобен и практичен, со синџир, може да се врзуваат на вашиот ранец, појас, итн.Свирче нема вграден во грашок, па тоа може да се задржи чиста, бидејќи на зрно грашок.Можете да го користите на било прашина или валкана вода животната средина.Силни и Издржливи, алуминиум материјал обезбедува свирче издржливи.Погласен Звук, двојно цевки, може да се обезбеди високо - decibel Звук.Доволно за да се чуе од многу далеку во итни случаи.It' s за обука за кучиња на кампањата, mountaineering, истражување, итн.Добро за приведување вашите миленици без нарушување на соседите.Карактеристики - Боја : случајни. - Материјал : метал. Големина : 5. 5 x 1. 5 x 0. 8 см. - Погласен Звук, двојно цевки, може да се обезбеди високо - decibel Звук.Доволно за да се чуе од многу далеку во итни случаи. - Силни и Издржливи, алуминиум материјал обезбедува свирче издржливи. - Свирче нема вграден во грашок, па тоа може да се задржи чиста, бидејќи на зрно грашок.Можете да го користите на било прашина или валкана вода животната средина. - Удобен и практичен, со синџир, може да се врзуваат на вашиот ранец, појас, итн.Пакет Вклучувајќи 1 x Свирче.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата