• Свеж
К&S Плоштадот Цевка 7/32 D X 12 L Месинг Carded

К&S Плоштадот Цевка 7/32 D X 12 L Месинг Carded

DEN 158.16
Достапно е за нарачката

Стока

Посебни дијаметри, форми и ѕидот дебелини.Инструментално колку што е потребно за да ги задоволат вашите спецификации.Прецизно сечење должина од 1/16 - 36.Количини од 100 - 1 милион парчиња.Делови исчистени и deburred на модерна опрема.К & S 154 Плоштадот Цевка, во 12, 7/32 X 7/32 во x 12 во.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата