• Свеж
SouiWuzi Пливање Бања Играчки Животинско Бања Играчки Бебе Лебди Када завршат Вода Жаба Играчки за Момчиња и Девојчиња 3pcs

SouiWuzi Пливање Бања Играчки Животинско Бања Играчки Бебе Лебди Када завршат Вода Жаба Играчки за Момчиња и

DEN 1226.40
Достапно е за нарачката

Стока

Животно Бања Играчки може да биде вашиот играчка да ги киднапира, со истовремено подобрување на нивните раце-за способност.Лебдечки Вода Играчка помага да се направи бања време пријатно и тоа може да се реши со деца капење проблем.валентин подароци.Правец До Играчки се големи подароци за деца, девојки и момчиња, совршен за родител-дете интеракција време.Кадата со Вода Играчки може да се привлечат децата intrerests и ги донесе среќен бања време.Пливање Бања Играчки користење на не-токсични пластични материјали, е безопасна и безбеден за дете да се игра.Опис : Оваа Бања Играчка е многу забавна играчка која го прави деца, не плачи за време капење, и е добар помошник за решавање на бебе капење проблем.Деца када играчка прави родителите и бебето имаат лесен и среќен капење време.Многу симпатична и безбедно да се игра, најдобрите подароци за Божиќ, birthday (роденден), и др.Карактеристики : Бања Играчки-Боја : Зелена, Сина, Црвена.-Материјал : Пластика.-Големина : 12x7x4.5 cm/4.72x2.76x1.77 инч.-Применливи возраст : кај деца 4-6 години.Пакет Including3 * Бања Играчки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата