• Свеж
InterDesign York самолепливи Кука, Мали, Сет од 3

InterDesign York самолепливи Кука, Мали, Сет од 3

DEN 1159.20
Достапно е за нарачката

Стока

Самолепливи кука за употреба во целиот дом.Се придржува на повеќето површини.Сместувањето е брзо и лесно.Не бара хардвер монтажа.Овозможи лепило за да го поставите 24 часа за најдобри резултати.Њујорк додатоци за околу дома функција трајни изградба во различни бои за да се надополни вашиот décor со класичен Американски стил.Самолепливи куки нуди бескрајни можностите за складирање, способни да бидат ставени речиси насекаде.Само кора, место, притиснете и ќе има инстант кука за чување на лични додатоци, чистење, прибор, апарати за домаќинство оркестарот и повеќе.Дозволите за да го поставите 24 часа за оптимално лепливоста.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата