• Свеж
Igus TJUI-23-32 DryLin Низок Грешки Директно Авто-Усогласување на Сплит Линеарна Обичен Лого, 2 Номинална Големина, 3 Ширина

Igus TJUI-23-32 DryLin Низок Грешки Директно Авто-Усогласување на Сплит Линеарна Обичен Лого, 2 Номинална Големина,

DEN 510.24
Достапно е за нарачката

Стока

Елоксирани алуминиумски адаптер.Dimensionally заменлив со линеарна топката лежишта.iglide J Температура спектар -40°С до +194°F. Вклучува O-прстени.Dry Lin Р линеарна обичен лежишта, направени од цврсти полимери, се dimensionally еквивалентен стандард топката лежишта.Тие се направени целосно од носат отпорни iglide материјали нуди технички предности, како и јасна цена предност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата