• Свеж
Ueohitsct Преносни Топче За Голф Додатоци Мулти-Џеб Црна Патент Чанта Торба

Ueohitsct Преносни Топче За Голф Додатоци Мулти-Џеб Црна Патент Чанта Торба

DEN 2064.00
Достапно е за нарачката

Стока

Карактеристики : .Мулти-џебови дизајн, складирање на вашиот топки или други голф опрема, како што се четка, топката маркер, капа клип и повеќе.Парична казна изработка, деликатна и цврсти крои, нема лесно да се деформира.Mesh џеб за лесен пристап.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата