• Свеж
Слот Плоча Адаптер за Двојна Дигитални LCD Брзо Брз Полнач за BP-U30 U60 U90 U62 U65 U66 EX280 EX260 EX1R EX3 F3K

Слот Плоча Адаптер за Двојна Дигитални LCD Брзо Брз Полнач за BP-U30 U60 U90 U62 U65 U66 EX280 EX260 EX1R EX3

DEN 542.40
Достапно е за нарачката

Стока

Тоа НЕ е Полнач.Тоа е само еден Слот Плоча за Полнач(погледни на сликата).За SONY BP-U30 U60 U90 U62 U65 U66 Батеријата.За F3 K EX160 EX3 EX260 EX280 П.Н.Е.-U2 PMW-200. Опис · Слот За Дигитални LCD Брз Полнач за SONY BP-U30 U60 U90 U62 U65 U66 Компатибилен Со · SONY BP-U30 U60 U90 U62 U65 U66 F3 K EX160 EX3 EX260 EX280 П.Н.Е.-U2 PMW-200 итн..Пакет Вклучуваат · Слот x 1 · Полначот НЕ е вклучена.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата