• Свеж
Спреј Шише, Спреј Шише Патување Големина Празна за Етерично Масло за Домаќинство Употреба(црна)

Спреј Шише, Спреј Шише Патување Големина Празна за Етерично Масло за Домаќинство Употреба(црна)

DEN 172.56
Достапно е за нарачката

Стока

Пренослив Дизајн : Спреј Шише со мали димензии, многу погодна за сопирање кога патуваат, погодно за користење во секое време, насекаде.Магла Шише Sprayer : Ергономски шише дизајн е лесен за употреба и ефикасно го намалува рака замор, спреј рамномерно, широк спектар.Широк Спектар На Апликации : Многу погодна за чистење на потрошен материјал, средства за чистење решенија, готвење, етерични масла и грижа.Обновливи Дизајн : Патување спреј шише може да се користи повеќе пати, нема истекување, и не е лесно да се оштети и може да се користи за долго време.Високо Квалитетен Материјал : Шишиња се направени од високо квалитетна стакло материјали, тие се лесно да се рециклираат и за обновливи што ги прави клима пријателски.Функција : 1. Високо Квалитетен Материјал : Шишиња се направени од високо квалитетна стакло материјали, тие се лесно да се рециклираат и за обновливи што ги прави клима пријателски.2. Пренослив Дизајн : Спреј Шише со мали димензии, многу погодна за сопирање кога патуваат, погодно за користење во секое време, насекаде.3. Обновливи Дизајн : Патување спреј шише може да се користи повеќе пати, нема истекување, и не е лесно да се оштети и може да се користи за долго време.4. Магла Шише Sprayer : Ергономски шише дизајн е лесен за употреба и ефикасно го намалува рака замор, спреј рамномерно, широк спектар.5. Широк Спектар На Апликации : Многу погодна за чистење на потрошен материјал, средства за чистење решенија, готвење, етерични масла и грижа.Спецификација : Предмет Тип : Вода Спреј Bottle Material : Glass Net Содржина : 5ml Пакет Листа : 1 x Вода Спреј Шише.

Особините

Item Type:
Water Spray Bottle
Material:
Glass
Net Content:
5ml
Package List:
1 x Water Spray Bottle :

Најдобрите понуди во категоријата