• Свеж
10A 600V Итни Стоп Копчето Ротари се Префрлате Рачно Алатки Индустриски Хардвер

10A 600V Итни Стоп Копчето Ротари се Префрлате Рачно Алатки Индустриски Хардвер

DEN 2212.80
Достапно е за нарачката

Стока

ПРОФЕСИОНАЛНА И СИГУРНА : Оваа индустриска switche има избрани одличен материјал, ефикасно спречување на пожар опасностите и обезбедување на електрична енергија употреба.EXELLENT ПЕРФОРМАНСИ : Итни стоп ротари копчето switch имаат стабилна структура и одлични перформанси.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Кога постои слабост или уред треба да се спречи, притиснете, потоа се врти тоа, уредот ќе почне нормално.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Ова pushbutton switche има добар квалитет пластичен материјал, водоотпорен, мала тежина.ПРЕДНОСТ : Итни стоп копчето има поседуваат стабилни перформанси, едноставни за употреба.Спецификација : Предмет Тип : Итни Стоп Копчето Материјал : Пластични Спецификација : Црвена Номинална Струја : 10 A Оценет Напон : 600 V Пакет Листа : 1 x Итни Стоп Копчето.

Особините

Item Type:
Emergency Stop Button
Material:
Plastic
Specification:
Red
Rated Current:
10A
Rated Voltage:
600V
Package List:
1 x Emergency Stop Button :

Најдобрите понуди во категоријата