• Свеж
SANYEE Жени е 2 Парче Облека Сечење на Врвот Ruched Циклус Шорцеви Велосипед Тренерки Поставува

SANYEE Жени е 2 Парче Облека Сечење на Врвот Ruched Циклус Шорцеви Велосипед Тренерки Поставува

DEN 1718.40
Достапно е за нарачката

Стока

МАТЕРИЈАЛ : 78% најлон + 22% spandex, ребрести еластичен материјал; високо влијание;брз-за сушење ткаенини Носат-отпорни, високо еластична,кожата-пријателски, Влага wicking,удобно,дише.средна дебелина, влага wicking и брзо се суши. 4-начин се водат материјал да се промовира и меки и компресија.ВЛАГА WICKING : сплетам ребрести материјал има силна пот апсорпционен капацитет,Нека вашата кожа ќе се ослободи од stickiness,Тоа обезбедува лесен удобност заедно со пот апсорпција,намалување на stickiness кога потење, одржување сте суви и не-леплива за време на вежбање, и да уживате во радоста на јога и вежби.Големо ВЛИЈАНИЕ РЕЦКА ДЕКОЛТЕ СПОРТСКИ ГРАДНИК : сече со ласкави notchline деколте и широк сет ремени, густата ребрести underband ќе ви ги поддржуваше во текот на било тренингот.едноставно во дизајн, нашиот stitched логото брендирање го следат стилот за on-тренд заврши¡£ отстранлив поместена чаши,ребрести underband обезбедува престој-стави одговара, ви даваат доверба и поддршка за било тренингот.во лесна поврзана ребрести ткаенина, овој главен сечење на врвот ќе има секогаш на-тренд, во салата, или дома.ВИСОКА WAISTED ПЛЕН ШОРЦЕВИ : стомак контрола мини тренингот краток leggings.(за 34cm) намалување на додворувања висока половината, на иницијалната структура на нашите лесна поврзана ткаенина, да бидат ставени во тим со престој-стави висок корселе, значи дека¡ќе имаат целосна доверба да го дадете вашата сите, без разлика на тренингот.дизајниран за двете сила и стил, ние¡повторно спарување со нашите ребрести сечење на врвот за целосниот изглед.се подготвени да се кандидира за тоа!.ПОВОД : Погоден за спорт, фитнес, јога, вежби, фитнес, трчање, џогирање, отворено, било кој тип на тренингот, или секојдневна употреба.Совршен за секојдневна активен начин на живот.Информација за производот : Сезона : Летни,Пролет,Есен,Winter Gender : Women Occasion : Случајни,Gym Material : Полиестер spandex Pattern Тип : Hollowing out Style : Случајни,Sexy Length : Regular Fit : Одговара на сличен легален начин да size Thickness : Standard How да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Dry What ќе добиете : 1 PC Жените Панталони+1 PC Top Size табелата:Големина : SUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 78-88cm/30.71"-34.65"Половината : 62cm/24.41"Должина : 26cm/10.24"Половината обемот : 62cm/24.41"Хип : 86cm/33.86"Панталони Должина : 40cm/15.75"Големина : МУС : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 82-88cm/32.28"-34.65"Половината : 66cm/25.98"Должина : 27cm/10.63"Половината обемот : 66cm/25.98"Хип : 90cm/35.43"Панталони Должина : 41cm/16.14 и делови"Големина : LUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 86-88cm/33.86"-34.65"Половината : 70cm/27.56"Должина : 28cm/11.02"Половината обемот : 70cm/27.56"Хип : 94cm/37.01"Панталони Должина : 42cm/16.54"Големина : XLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 90cm/35.43"Половината : 74cm/29.13"Должина : 29cm/11.42"Половината обемот : 74cm/29.13"Хип : 98cm/38.58"Панталони Должина : 43cm/16.93"Големина : XXLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 94cm/37.01"Половината : 78cm/30.71"Должина : 30cm/11.81"Половината обемот : 78cm/30.71"Хип : 102cm/40.16"Панталони Должина : 44cm/17.32".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата