• Свеж
Камерон кинеско Замена на Батеријата за BlackBerry 9670, Оксфорд, Бисер 2, Бисер 3G, Бисер 3G 9100, Бисер 3G 9105, Бисер 9100, Бисер 9105, Stratus, Напаѓач, Стил 9670 3.7 V/1100mA

Камерон кинеско Замена на Батеријата за BlackBerry 9670, Оксфорд, Бисер 2, Бисер 3G, Бисер 3G 9100, Бисер 3G

DEN 1968.00
Достапно е за нарачката

Стока

Компатибилен Со : 9670, Оксфорд, Бисер 2, Бисер 3 G, Бисер 3 G 9100, Бисер 3 G 9105, Бисер 9100, Бисер 9105, Stratus, Напаѓач, Стил 9670. Спецификација : Напон : V,Капацитет : m Ah/Wh,Големина : ,Тежина : .Висок капацитет за циркулација на функцијата, совршен замени на оригинални батерии.Квалитетот Сертификација:Премија Одделение На клетките за подолго траење на батеријата без меморија ефект.По-продажбата на Услугата:12 месеци Гаранција и 14 ден Парите Назад Гаранција.Камерон Кинеско Технологија Ограничена е основана во 2000 година во Хонг Конг, над 15 години батеријата производство, искуство, и се продава добро во Европа и Америка.Компатибилен Модел : 9670, Оксфорд, Бисер 2, Бисер 3 G, Бисер 3 G 9100, Бисер 3 G 9105, Бисер 9100, Бисер 9105, Stratus, Напаѓач, Стил 9670 Компатибилен Батеријата Дел Број : 30130001 RM Спецификации : Напон : 3.7 V Капацитет : 1100m Ah / 4.07 Пот Големина : 51.12 x 36.78 x 5.56 мм Тежина:48g Совети Пред да Купите ве Молиме двојно потврди компатибилен модел и оригинална батерија дел број пред да го купите.Ако не сте сигурни,ве молиме да се чувствуваат слободни да ја пратите e-mail на нас со вашата батерија детали или слики, ние ќе ви ги даде и бесплатна професионална предлог.

Особините

Voltage:
V,Capacity

Најдобрите понуди во категоријата