• Свеж
Врба & Благодат Постоечкиот Дрвени Полици Природни Селски Дом Оркестарот полици за книги, Лесно се Монтираат | Совршен Селски Farmhouse Полица за Вашата Бања, Кујна и Сп?

Врба & Благодат Постоечкиот Дрвени Полици Природни Селски Дом Оркестарот полици за книги, Лесно се Монтираат

DEN 2051.76
Достапно е за нарачката

Стока

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.КЛАСИЧЕН & МОДЕРНА - Додадете луксузен талент за вашите ентериери со овие селски лебди полиците.Полица мешавини на природни ЖОЛТИ БОРОВИ (некои полиците се појавуваат се повеќе жолта во лице) со индустрискиот со своите прекрасни дрво и декоративни леано железо агли.ПОДИГНЕТЕ ВАШИОТ ЕНТЕРИЕР - Подобрување на естетска привлечност на вашиот простор и да се зголеми просторот за складирање во исто време.Донесе стил во вашата дневна соба, кујна, спална соба, канцеларија или дома со овие полици.БРИЗ ДА се ИНСТАЛИРА - Нашата Smart Заградата Монтажа Систем го прави овие постоечкиот дрвени полици лесно да се соберат.Таа, исто така обезбедува полиците се постават флеш против вашите ѕидови за чист, елегантен изглед.ДЕКОРАЦИЈА БЕЗ да се ГРИЖИТЕ - на Нашите farmhouse лебди полиците и загради може да безбедно се одржи до 40 кг.Прикажување на вашите колекционерски предмети, стакло, уметничка или фотографии без страв на нив паѓа!.ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ - Нашите дрвени barnwood полиците се создадени со големо внимание на форма и функција.Ако не сакаат овие дрво виси полиците, ве молиме контактирајте со нас за целосна наплата или замена.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата