• Свеж
SOONSUN Замена USB Страна на Вратата Покритие за GoPro Херој 5 Црна Херој 6 Црна USB-C Страна на Вратата Капак Поправка на Дел Додаток

SOONSUN Замена USB Страна на Вратата Покритие за GoPro Херој 5 Црна Херој 6 Црна USB-C Страна на Вратата Капак

DEN 359.76
Достапно е за нарачката

Стока

Замена USB страна на вратата покритие за Go Pro Херој 5 Црна и Херој 6 Црна камери.Тоа одговара за Херој 5 6 Црна камера совршено.Заштита на вашата камера е USB-C и Micro-HDMI порти против валкани и прашина.Точни боја и исклучителна производство направи вашата камера совршен како нови.Сосема нов и добро спакувани.Лесен за инсталација и без потребни алатки.Оваа замена страна на вратата е да им помогне да поправка на вашиот скршен страна на вратата маска на Херој 5 Црна и Херој 6 Црна камери.Тоа е компатибилен со Go Pro Херој 7 Црна, како и.Тоа се вклопува камерата совршено и останува 10m водоотпорен заштита.Пакетот Вклучува : . 1 x Замена страна на вратата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата