• Свеж
Пакет: Пар на Kicker 43DSC4604 120 Вати 4x6 2-Начин Автомобил Стерео Звучници + Пар на Kicker 43DSC6504 6.5 240 Вати 2-Начин Coax Автомобил Стерео Звучници

Пакет: Пар на Kicker 43DSC4604 120 Вати 4x6 2-Начин Автомобил Стерео Звучници + Пар на Kicker 43DSC6504 6.5

DEN 2110.80
Достапно е за нарачката

Стока

Нашите Гимнастик Кригла беше наменета за : -на Повик патот патувања -Пешачење или backpacking патувања -Топли денови на плажа -Алпска пешачење на снежните планини-исто Така, одлично за само вода за пиење -Вашите омилени пијалаци -Мајки се хранат своите деца Нашите Гимнастик Чаши беа дизајнирани со следниве карактеристики : - Дизајниран со поделени доказ капак кој може да се отвори со еден прст, (се подели доказ капакот е затворен со силиконски имајќи го воздух тесна) - Капакот е направена со трајни пластични Нашите Гимнастик Чаши се одлична дополнителни карактеристики за одржување на вашиот живот едноставен : -Дизајниран со дупка на магнетни капак, што пие или монтирање цевчиња во удобен-цел да се вклопи во секоја чаша носителот во вашиот автомобил Технолошки Карактеристики на нашата Гимнастик Чаши вклучуваат : - Со цел да се задржи топло топли пијалаци до 6 часа - со цел да се задржи ладни пијалоци кул до 24 часа - Направени со ЛЕСНА Внатрешниот и надворешниот ДИЗАЈН - Направени од ИЗДРЖЛИВ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 18/8 Произведува без кондензација - Направени BPA free и од не-токсични материјали, која е еко-пријателски - Дизајниран со трајни нула доказ боени - Dishwash безбедно Димензии : Дијаметар на капакот : 3 1/2 инчи Висина : 6 7/8 инчи Дијаметар на дното : 6 инчи.Со својот модерен дизајн, чистење на магнетни капак е лесно.Тоа, исто така, има пијат дупка на врвот пие за топли пијалаци и за ставање во цевчиња.Користете нашите нерѓосувачки челик кафе патување кригла!Произведени со квалитетна медицинска одделение од Нерѓосувачки челик марк 304, што го прави совршен за метал патување tumblers.Вакуум првенство дизајн е толку тесни што кригла не ќе се отвори, дури и кога го држите тоа наопаку.УЖИВАЈТЕ во чистиот И СВЕЖ ВКУС на вашиот омилен пијалок од ВАШИОТ нерѓосувачки челик гимнастик.Модерната обликот на нашето патување кригла дава убаво чувство на вашата страна.НАШАТА ПАТЕКА ГИМНАСТИК МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК!Секој кој има автомобил или е во кондиција, туризам, или едноставно сака отворено или прави излети во паркот ќе биде среќен со подарок се допаѓа ова.Со своите стилски и концизен изолирани првенство дизајн сите пијалаци вклучувајќи го вашето кафе, чај, пиво пијалак, вода или било кој друг пијалок, ќе имаат мазна чувство за нив.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата