• Свеж
60L Самостојна Големи Перење Кошница Расклопна Валкана Облека Забавува Торба со Проширена се Справува 300D Оксфорд Ткаенина Трајни Традиционалните Океански Бранови

60L Самостојна Големи Перење Кошница Расклопна Валкана Облека Забавува Торба со Проширена се Справува 300D Оксфорд

DEN 671.76
Достапно е за нарачката

Стока

Големина : 49x40.5x30 cm/19.3x11.8x15.9, голем капацитет може да се одржи за 60 L облека, исто така, може да се користи за да се одржи валкана облека или класифицирање на облека за да се задоволат секојдневните потреби.Материјал : телото е направен од 300 D оксфорд ткаенина.Четирите агли на кошница се прицврстени со загради, а на дното е задебелена, која е постабилна и издржливи.Лесно да се Носат : На lanudry кошница со две меки, но силни се справува, кои лесно може да се земе облеката до дестинацијата, дури и тешка облека нема да биде скршен.Тоа е идеален избор за универзитетот дом, перална, дома, кампување, хотел и грижа за новороденчињата центар.Свитлива : Нема потреба да се инсталира, само ја отвори перење кошница да го користите.Торба може да биде укината кога не е во употреба за да се зачува простор.Лесен за чистење : Земете една влажна крпа и избрише валкана област чисти, или исплакнете го со чиста вода.Здраво, Добар Ден!Ви благодариме за вашиот избор!Application It е најдобар избор за една спална соба, перење или бања, 60 L супер капацитет, погоден за домашна употреба, 300 D Оксфорд ткаенина, многу цврсти и издржливи.Тоа е многу погодна за чување облека, ќебиња, книги, чорапи, играчки и дребулии.Нека складирање класификација повеќе не е мака, да се подобри квалитетот на живот.Тоа е исто така добар избор за хотел, колеџ соба, перење, стан и кампување.Генијален Design A торба на мулти цел, валкана облека, кошница, перење кошница, складирање кошница три во едно, е издржлив перење додаток може да се купи, твоите најдобри складирање асистент.Опремени со проширена двојно се справи со дизајн, направи перење кошница лесно да се справи со една рака.Покрај тоа, се справи со е засилен со тесни крои за да се спречи кинење.Тоа е многу погодно за студентите да ги облека за перење соба.Тоа може да биде укината и стави настрана кога не е во употреба, па тоа не заземаат простор.Кога се отвори може да се задржи стои, дури и ако е празна, исто така, може да се задржи стои исправен.Екстра големи дизајн на 49x40.5x30 см може да се одржи 60 L облека, а на дното на перење кошница е засилен со загради, без разлика колку многу работи се стави, тоа нема да биде скршен, па затоа е многу издржлива.Ultra light дизајн, тежината на целото перење кошница е само 670g, дури и ако носите многу на облека, да не се чувствуваат особено тешки.По Продажбата на Service If постои било каков проблем со производот, ве молиме контактирајте со нас одеднаш, ние може да ви вратат или испраќање сте нов еден за замена.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата