• Свеж
BELBEL П.Н.Е.-66RS007F-Ethernet Кабел, Обратно, 2.14 m, 7 фт, RJ12 Plug да RJ12 Приклучокот, Сребро (Пакување од 30)

BELBEL П.Н.Е.-66RS007F-Ethernet Кабел, Обратно, 2.14 m, 7 фт, RJ12 Plug да RJ12 Приклучокот, Сребро (Пакување

DEN 3499.20
Достапно е за нарачката

Стока

ECCN : EAR99. Ro HS Согласност : Да се советува.Ro HS Phthalates во Согласност : Да се советува.SVHC : Да Се Советува.Карактеристики : LAN Категорија : -Кабел Должина - Метрички : 2.14 m Cable Должина - Империал : 7ft Connector да Конектор : RJ12 Plug да RJ12 Plug Jacket Боја : Silver Product Опсег : -Спецификација за Производ : ECCN : EAR99 Ro HS во Согласност : Да се advised Ro HS Phthalates во Согласност : Да се advised SVHC : Да Се Советува.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата