• Свеж
Оков За Мебел Зглоб 12 Парчиња Од Антички Месинг Гроздобер Бронза Злато Сребрен Накит Кутија Подарок Музичката Кутија Во Дрвена Кутија Декорација Нога Нога Метал А?

Оков За Мебел Зглоб 12 Парчиња Од Антички Месинг Гроздобер Бронза Злато Сребрен Накит Кутија Подарок Музичката

DEN 733.68
Достапно е за нарачката

Стока

Трајни, не е лесно да се распаѓаат или ги кородираат или ' рѓа, ќе се донесе еден добар употреба искуство, може да се користи за долго време.Постојат 12 парчиња од антички месинг гроздобер бронза злато сребрен накит кутија подарок музичката кутија во дрвена кутија декорација нога нога метал агол заштитник со завртки.Оваа кутија агол заштитник ќе заштитете го вашиот кутија и одговараат на вашиот накит кутија совршено.Подарок кутии и други дрвени кутии.Откако ќе бидат фиксни за оваа заштитна маска, вашиот кутија ќе изгледа повеќе ретро и повеќе рафинирано.Примена : Инсталирање на семејството врати, или кабинетот на врати, прозорци, кабинети, алатка кутии, итн.Постојат 12 парчиња од антички месинг гроздобер бронза злато сребрен накит кутија подарок музичката кутија во дрвена кутија декорација нога нога метал агол заштитник со завртки.Оваа кутија агол заштитник ќе заштитете го вашиот кутија и одговараат на вашиот накит кутија совршено.Подарок кутии и други дрвени кутии.Откако ќе бидат фиксни за оваа заштитна маска, вашиот кутија ќе изгледа повеќе ретро и повеќе рафинирано.Пакетот вклучува : * 12x кутија агол заштитник со завртки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата