• Свеж
Lang Опкружен Со Sunflowers Кригла од Lowell Herrero, 14 оз, различно обоени

Lang Опкружен Со Sunflowers Кригла од Lowell Herrero, 14 оз, различно обоени

DEN 311.76
Достапно е за нарачката

Стока

Керамички; 14oz капацитет.Микробранова печка и машина за миење садови безбедно.Уметност-завиткани надворешноста, полна боја икона во внатрешноста.Координирање на подарок кутија.Кригла : 4 1/8"w x 5", H. Уживате во вашите омилени топли пијалаци и се Восхитуваат на уметнички дела од реномирани Lang уметник Lowell Herero додека ја Sip од опкружен со Sunflowers Кафе кригла.Радијалните Жолта Sunflowers и loveable Крава се сигурни да им помогне на вашиот ден добијте среќен почеток.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата