• Свеж
MQSS Бамбус Туш Клупа, Дрво Седиште Столче Нога Остатокот Бричење Столче со Не се Лизга Нозе Складирање Полица за Шампон Крпа, Работи во Бања/дневната Соба/Спалната с?

MQSS Бамбус Туш Клупа, Дрво Седиште Столче Нога Остатокот Бричење Столче со Не се Лизга Нозе Складирање Полица

DEN 695.76
Достапно е за нарачката

Стока

➧ ПОВЕЌЕ намени : Дизајниран со флексибилност и практичност во умот, ова бамбус клупа може да се користи двете затворен и отворен простор, како бања мебел, бања складирање организатор, надвор на палубата, домашна градина тревник оркестарот, во вашиот RV, и многу повеќе опции. ➧ ЕКСТРА СКЛАДИРАЊЕ : Со вграден-во долниот дното складирање полица, на оваа клупа, обезбедува доволно простор за сапун, пешкири, шампон, и други спа додатоци. ➧ БАМБУС ИЗГРАДБА : столче за туш Направени од 100% природни бамбус изградба во slat дизајн, оваа клупа нема да искриват или попуштат, како и други дрво.Тоа", исто така, водоотпорен и лесно да се чисти.Мазна завршница помага во заштита против иритација на кожата. ➧ ВОДА ЌЕ ИСЧЕЗНЕ : изметот и полица имаат дупки да се исцеди водата.По користење на столица, ве молиме сув и стави го на суво место за долго време се користи. ➧ ПОДДРЖУВА ПОЛНА ГОЛЕМИНА ВОЗРАСНИ : дрво туш клупата Со тежина капацитет од 220 кг., тој нуди securer и поудобно капење и туширање искуство, особено за постарите лица или хендикепирани лица на кои им треба дополнителна помош во туш.Бамбус Туш Клупата Столче Седиште со Полици Водоотпорен Eeuk Дрвени Бања Спа Бањата за Складирање Организатор, Не се Лизга, Затворен Отворено Карактеристики : 1. Направени на сосема нов и висок квалитет на бамбус, еко-пријателски и издржливи.Тоа е лесен и удобен за вас да се земе и да се стави на било кое место. 2. Оваа Eeuk агол столче има два слоја, тоа може да работи како столче каде што можете да седнете, но во меѓувреме исто така може да ги продавница крпа или влечки. 3. Површината е лесно да се задржи чиста и уредна.Тоа, исто така, има голем капацитет и може да се осигура вашата безбедност, додека седи на него. 4. Погоден за користење во вашата дневна соба, бања, спална соба, балкон како складирање решетката или столче можете да седат на него.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Бамбус Боја : Природна Боја Големина : Прибл. 47.3*26*44.5 cm Тежина : Околу. 3.5 кг Пакет листа : 1 * бамбус туш клупата Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Особините

Condition:
100% Brand New
Material:
Bamboo
Color:
Natural Color
Size:
Approx. 47.3*26*44.5 cm
Weight:
Approx. 3.5kg
Package list:
1 * bamboo shower bench :
Note:
1. Please allow 0-1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Најдобрите понуди во категоријата