• Свеж
adidas Мажите X Ghosted.2 Фудбал Чевли

adidas Мажите X Ghosted.2 Фудбал Чевли

DEN 1563.60
Достапно е за нарачката

Стока

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Синтетички.Синтетички единствена.adidas машки Фудбалски Чевли.На adidas бренд има долга историја и вкоренето Врска со спортот.Сè што правиме е вкоренета во спортот.Водени од немилосрдните извршување на иновациите, како и со децении на таложење спортски науки експертиза, ние се грижиме за сите, од елитата на професионални спортисти и тимови за секој поединец кој сака да направи спортски дел од нивните животи.Види овие?Вашите ривали нема.Брзо се користи за да биде доволно брзо.Но, ти си за да го оставиме сето тоа зад себе.Опрема и духот сите во овие adidas X Ghosted.2 фудбал чизми.На еластичен јазик овозможува лесен влез.Во проѕирна чипка покрие го задржува forefoot јасно за сигурни дриблинг на високи брзини.Лесен TPU outsole ви држи подалеку од вашиот напредок на фирмата земјата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата