• Свеж
PRETYZOOM 2 парчиња Платно Јога Мат Складирање Торба Модерен Една Торба Спортски Јога Торба

PRETYZOOM 2 парчиња Платно Јога Мат Складирање Торба Модерен Една Торба Спортски Јога Торба

DEN 683.76
Достапно е за нарачката

Стока

Издржливи, носат - отпорни, лесни, и лесен за употреба.Погоден за салата, спорт, на патување, на шопинг, пешачење и кампување. - Ова платно јога мат торбичката е чување на вашата јога мат особено.Expecially дизајниран за чување на вашата јога мат особено.Изработени од платно материјал, издржлив и практични.trong> Descriptiontrong> Ова јога мат торбичката е совршен начин за преземање на мат во теретана или јога обука соба, за јога мат е голема и тешка, треба да се најде решение да се организира тоа добро.Обичните складирање кеси не може да ги задоволи вашите барања.Ова долго и круг торбичката може да ви помогне да навивам вашата јога мат за складирање.trong> Featurestrong>- Материјал : платно Големина : Околу 72. 00 X15. 00 X15. 00cm/ 28. 30 X5. 89 X5. 89inch Изработени на платно материјал, издржлив и практични.- Expecially дизајниран за чување на вашата јога мат особено.- Издржливи, носат - отпорни, лесни, и лесен за употреба.- Погоден за салата, спорт, на патување, на шопинг, пешачење и кампување.- Ова платно јога мат торбичката е чување на вашата јога мат особено.Пакет Includingb>2 x складирање торба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата