• Свеж
Крамер Електроника C-MDP/HM Mini DisplayPort (M) за HDMI (M) Кабел, 3', Црна

Крамер Електроника C-MDP/HM Mini DisplayPort (M) за HDMI (M) Кабел, 3', Црна

DEN 244.32
Достапно е за нарачката

Стока

C-MDP/HM Mini Display Port (M) за HDMI (M) Кабел (3'/Црн) - Крамер Електроника 7 Година Ограничена Гаранција.Компатибилност - се Поврзува Mac или на друг компјутер со Mini Display Port видео излез за HDMI монитор.Различни Избор на Должини - Достапна во верзии од 0,9 да 7.6 m (3 до 25').Мини Display Port Машко да HDMI Машки Кабел ви помага да се поврзете Мини Display Port видео излез за HDMI монитор.Подржува резолуција до 1920 x 1080p.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата