• Свеж
ZHGYD 3.8 L Автоматско Милениче задолжени за хранење телиња Куче Пиење Чаша Голем Капацитет Вода, Храна Носителот Кучиња Резерви (Боја : F, Големина : Една големина)

ZHGYD 3.8 L Автоматско Милениче задолжени за хранење телиња Куче Пиење Чаша Голем Капацитет Вода, Храна Носителот

DEN 7335.84
Достапно е за нарачката

Стока

Тип : Automatic Милениче Фидер.Материјал : PP.Net Капацитет : 3.8 Л Карактеристики : Пет Снабдување, Вода/За Храна Носителот, Автоматски,/Квадратен Облик.Големина : 16cm x 28cm x 32cm/6.30" x 11.02" x 12.60" (Прибл.).Тип : Automatic Милениче Feeder Material : PPNet Капацитет : 3.8 LFeatures : Пет Снабдување, Вода/за Храна Носителот, Автоматски, /Плоштад Shape Size : 16cm x 28cm x 32cm/6.30" x 11.02" x 12.60" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Автоматски Милениче Feeder Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата