• Свеж
ZHENGGUIFANG Професионални LM25GA LM30GA LM35GA LM40GA LM50GA LM60GA Линеарна Топката Лежишта ABEC-5 CNC Метал Челик Retainer Линеарна Черупка Имајќи 1PC (Водич Должина : LM60GA А5 1PC)

ZHENGGUIFANG Професионални LM25GA LM30GA LM35GA LM40GA LM50GA LM60GA Линеарна Топката Лежишта ABEC-5 CNC Метал

DEN 5803.44
Достапно е за нарачката

Стока

Модел : LM25 GA; Тип : Метал Retainer.Вратило : 25 mm.Впишани понесе дијаметар : 25 mm.Надворешниот дијаметар : 40 mm; Должина : 59 mm.Количина : 1 PC; Одделение : ABEC-5. Модел : LM30 GAType : Метал Retainer Shaft : 30 mm Inscribed понесе дијаметар : 30 mm Outer дијаметар : 45 mm Length : 64 mm Quantity : 1 PCGrade : ABEC-5 Model : LM35 GAType : Метал Retainer Shaft : 35mm Inscribed понесе дијаметар : 35 mm Outer дијаметар : 52 mm Length : 70 mm Quantity : 1 PCGrade : ABEC-5 Model : LM40 GAType : Метал Retainer Shaft : 40 mm Inscribed понесе дијаметар : 40 mm Outer дијаметар : 60 mm Length : 80 мм.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата