• Свеж
Шарени Ѕвезда Бел Мермер Мала Кујна Мат за Подот ПВЦ Кожа Водоотпорен Кујна Килим Анти Замор Комфорт Мат Масло Доказ Не Пропадна Перење Стои Мат Кујна Додатоци 17x29 ?

Шарени Ѕвезда Бел Мермер Мала Кујна Мат за Подот ПВЦ Кожа Водоотпорен Кујна Килим Анти Замор Комфорт Мат Масло

DEN 527.76
Достапно е за нарачката

Стока

1 Парче Кујна Мат за Подно - мерки 17" W x 29" L (45 x 75см). 8мм дебели анти-замор кујна душеци обезбеди доволно поддршка за вашите нозе и колена во текот на долги периоди на постојани.Висока густина ПВЦ Килими : водоотпорен, масло отпорни и дамка отпорен материјал, кој е направен да издржи комплицирано кујна средини.Совршен за кујна подот и стои биро.Безбедно да се користи околу децата и домашните миленичиња.Удобноста душеци се изградени со премиум материјал за да се обезбеди дека матс ќе го задржи својот облик, дури и со продолжен и тешки за употреба.Не-пропадна Кујна Килими : Доаѓа со анти-лизга поддршка за дополнителна безбедност и стабилност.Може да се користи на повеќе површини, како што се дрво, керамика, мермер, и сл.Одлична декорација за кујна, перална, бања, трпезарија, балкон и повеќе. 3 D Дигитална Технологија на Печатење & Атрактивен Дизајн : Карактеристики живописни бои и исклучителна слика.Не Исчезнува & Еко-пријателски печатење процес.Око-фаќање на мермер печати кат мат носи повеќе утеха и радост на вашиот готвење време.Одличен декор за вашата кујна.Лесно Нега : Водоотпорен и масло доказ кујна килими.Само избрише чисти вашата кујна душеци со влажна крпа или сунѓер, користете било заедничко домаќинство почиста или издржам чистење на нечистотија.Зачувај вашето време и енергија.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата