• Свеж
Карбонски Влакна Багажникот Спојлер Вистински Карбонски Влакна Багажникот Спојлер За 2015-2021 Мерцедес Бенц W205 C-Class Coupe

Карбонски Влакна Багажникот Спојлер Вистински Карбонски Влакна Багажникот Спојлер За 2015-2021 Мерцедес Бенц

DEN 566.40
Достапно е за нарачката

Стока

За Мерцедес Benz C-класа W205 C205 C Class Coupe 2015-2021. 100% реално 3 K vacuumed & сува карбонски влакна.УВ-Отпорни јасно слој за да се спречи боја исчезнат.Автомобил спојлери се дизајнирани да фабричките спецификации за лесна инсталација и чиста.Драматично ќе се подобри спортски изглед за вашето возило.Спецификација Материјал : јаглерод влакна Боја : црна Пакување : Пена кутија Инсталација : 3 M лента Пакет содржина 1pc подигање спојлер задоволството на Клиентите е наш врвен цел.Ние веруваме дека нашите предмети се така најдобро.Сите производи се квалитетни проверени.Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти.Ние сме убедени ќе биде среќен со Купувањето.Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши.Инаку, договорот е конечна.Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот ве Молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми/прашања/проблеми.Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата