• Свеж
IMIKEYA 6Pcs Облека Торба за Костум Торба со Прозорецот Анти - Молец Заштитник Патент Перат Одговараат Покритие за Фустани, Костуми Палта Gown Складирање Патување L

IMIKEYA 6Pcs Облека Торба за Костум Торба со Прозорецот Анти - Молец Заштитник Патент Перат Одговараат Покритие

DEN 1303.20
Достапно е за нарачката

Стока

Патување Облека Торба Погоден за облека продавници и за домашна употреба.Gown Заштитник Покрие Идеална должина за костуми, кошули, панталони, блузи, спортски палта и слично.Виси Облека, Торби Задебелена не - плетени ткаенини, трајни и colorfast.Прашина - Доказ Облека Покрие Торба Cothes покрие штитници за заштита на вашата облека од прашина.гардероба торба Држи облека заштитени, суви и чисти за време на патувањето и додека чување дома.Опис Облека Торба за Костум Торба со Прозорецот Анти - Молец Заштитник Патент Перат Одговараат Покритие за Фустани, Костуми Палта Gown Складирање Travel Features - Боја : Сива - Материјал : Не - плетени.- Големина : 128 x 60 x 1.5 cm Package Вклучувајќи 6 x облека прашина маска.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата