• Свеж
Конор Maloney Колумбо Екипажот SC Autographed Натпревар-се Користи #31 Жолт Дрес против Филаделфија Унија на септември 29, 2019 - Autographed Фудбалски Дресови

Конор Maloney Колумбо Екипажот SC Autographed Натпревар-се Користи 31 Жолт Дрес против Филаделфија Унија на

DEN 4799.76
Достапно е за нарачката

Стока

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed Фудбалски Дресови.Овој натпревар-се користи џерси беше носи и лично на рака потпишан од страна Конор Maloney наспроти Филаделфија Унија на септември 29, 2019. Тоа е официјално лиценцирани од страна на Големите Лига Фудбал и доаѓа со сертификат за автентичност и холограмот од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, објектот може да биде потврдена на интернет со користење на Сертификат за Автентичност е единствен алфанумерички код.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Конор Maloney сувенири.Колумбо Екипажот SC сувенири.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата