• Свеж
ZHGYD Куче Чаша Вода Диспензерот за Автоматско Вода за Складирање Не се Лизга Милениче Двојно Чинии за Храна Фидер Сад Милениче Резерви (Боја : Жолта, Големина : 30.7x15.9x13

ZHGYD Куче Чаша Вода Диспензерот за Автоматско Вода за Складирање Не се Лизга Милениче Двојно Чинии за Храна

DEN 7335.84
Достапно е за нарачката

Стока

Спецификација.Материјал : ПП ABS.Боја : Зелена Црвена Сина.Големина : 30.7x15.9x13.2cm / 12.08x6.26x5.21in.Лесен за Употреба и Чиста.Specification Material : PP ABSColor : Зелена Црвена Blue Size : 30.7x15.9x13.2cm / 12.08x6.26x5.21in Easy да го Користите и Clean Automatic Вода Dispenser Package се Вклучени : 1* Двоен Куче Bowl Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата