• Свеж
Alpaca Beanie Шапка Возрасни Черепот Капа Топло Slouchy Поврзана Шапка Headwear Подарок за Мажи Жени

Alpaca Beanie Шапка Возрасни Черепот Капа Топло Slouchy Поврзана Шапка Headwear Подарок за Мажи Жени

DEN 263.76
Достапно е за нарачката

Стока

Рака Мие Само.Материјал Опис : 95% полиестер, 5% spandex.Големина : Добра еластичност, растеглив да се вклопи во повеќето глава големини.Капа обемот : 20-23 инчи (53-59 cm).Инструкции за перење : Рака мие ладно, не машина за миење, не кајгана.Најдобрите Подароци : модерен дизајн на beanie шапка го прави идеален подарок за мажи, жени, момчиња и девојки, како празник подароци, Божиќ подароци, денот на Благодарноста подароци, ноќта на Вештерките подароци,Роденденски подароци.Сите Прилики : Лесни Beanie Капи, Slouchy, Едноставен, Но Безвременски.Одличен За Губење На Косата Или Спиење За Да Се Скрие Коса Или Да Се Заштити Главата.Погоден За Внатрешна Или Надворешна Активности, Шопинг, Кои Престојуваат Во Домот На Леснотија, Ќе Пешачење, Излет Или Патување Во Пролет, Лето, Есен Или Зима.Нашите Поврзана Шапка е мека и удобна, двоен слој за дизајн, за да не се чувствуваат топли кога носат, поставата ви дава дополнителна топлина, светлина и мека текстура, силна пот апсорпција, нежна за кожата, дише, светлина и суво, добра еластичност, погоден за секоја глава тип, лесен и не е лесно да го промените обликот на удобен за носење, неврзан мода капа тип, носат стилски, четири-сезона универзална, лесно се грижи, целосно покривање на главата, не се лизга анти-навремено, без намалување, не исчезнува, не pilling.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата