• Свеж
Kiara Небото Појавување На Гел Полски + Помине Лак, Цел Копач.5 fl. оз

Kiara Небото Појавување На Гел Полски + Помине Лак, Цел Копач.5 fl. оз

DEN 396.00
Достапно е за нарачката

Стока

Појавување На Гел Полски + Лак На Ноктите.Лечи 30 секунди под LED светилка или 2 минути под УВ ламба. 3 - или 2-чекор систем.Colorbase впие-оф гел ( База на грб апликација е задолжително).Kiara Небото Професионален Лак на Ноктите е напредна формула без Формалдехид, Toluene, и DBP.Нашите високо пигментирани, со висока мода нокти лак обезбедува glassy, целосна покриеност, долго-носи сјај за природни нокти.Kiara Небото патент-очекување на шишето дизајн е поврзан со Прецизност Четка технологија конструиран за да се надополни нашите високо пигментирани формула, кои ви даваат најмногу дури и прецизни лак апликација.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата