• Свеж
Возење Тркала, Воланот Играчка Автомобил Седиште Играчка Воланот Играчка Подарок Преносни Copilot Играчка со Светлина, Звук Сила за Пресврт и да Научат

Возење Тркала, Воланот Играчка Автомобил Седиште Играчка Воланот Играчка Подарок Преносни Copilot Играчка со

DEN 405.60
Достапно е за нарачката

Стока

Помогнат на вашето бебе да развие моторни вештини, сетила, и имагинација, образовни играчка.Напојува со 3pcs АА батерија (не се вклучени), додадете повеќе забава за вас.Се сврти воланот и менувачот и притиснете на активност копчето за да им помогне на вашето бебе да развие одлични моторни вештини.Лесно да се привлечат децата и може да направи детето имитира навиките на возачот, интересно да се игра.Постои вшмукување чаша на дното, кои лесно можат да бидат вовлечени во и ротира.Функција : 1. Постои вшмукување чаша на дното, кои лесно можат да бидат вовлечени во и ротира.2. Се сврти воланот и менувачот и притиснете на активност копчето за да им помогне на вашето бебе да развие одлични моторни вештини.3. Лесно да се привлечат децата и може да направи детето имитира навиките на возачот, интересно да се игра.4. Помогнат на вашето бебе да развие моторни вештини, сетила, и имагинација, образовни играчка.5. Напојува со 3pcs АА батерија (не се вклучени), додадете повеќе забава за вас.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Воланот Toy Material : Пластични + Електронски Компоненти Батерија : 3pcs АА батерија (не се вклучени) Пакет Листа : 1 x Воланот Toy1 x Лепливоста Лента 1 х Задниот Капак на Школката 3 x Круг Лепило Tape1 x Quadrate селотејп.

Особините

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Steering Wheel Toy
Material:
Plastic + Electronic Components
Battery:
3pcs AA battery (not included)
Package List:
1 x Steering Wheel Toy :
1 x Adhesion Tape  :
1 x Back Cover Shell  :
3 x Round Adhesive Tape :
1 x Quadrate Adhesive Tape :

Најдобрите понуди во категоријата