• Свеж
Лицето Маска за Обновливи за Мажи Жени Млади Прилагодливи Дише Удобност Спорт Маска Целосна Перат Безбедност Вежба Лице Маски за Домашна Канцеларија Работа на Отв

Лицето Маска за Обновливи за Мажи Жени Млади Прилагодливи Дише Удобност Спорт Маска Целосна Перат Безбедност

DEN 575.76
Достапно е за нарачката

Стока

НАМЕНЕТА ЗА СПОРТСКИ ДИШЕ МАСКИ : Еднократно дише вежба маска за возрасни, напојува со Брзо Сушење на Топлина-Ослободување технологија материјали, помага да се задржи ќе се исуши од страна на ослободување на прекумерна топлина & влага израстоци, им овозможува на mens, женска и младите да носат Маска на целиот ден, без иритација или непријатност.МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ : Нашата дише, пот-управување со ткаенина трансфери влага оддалеченост од вашето тело одржување чувствувате свежо и суво, кога млади или возрасни, одлична за тренингот во салата, отворено, трчање, велосипедизам, училиште, намирници шопинг, за работа, за секојдневна употреба, или во секое време сакате заштита! - па може да остане удобно сите година.ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА & 3 D ДИЗАЈН : 3 D Носот Структурниот дизајн седи до исклучување на лицето & усните за дополнителна удобност & breathability, Прилагодлив рака одговара на Повеќето Возрасни и Млади.Лицето маска доаѓа опремен со прилагодливи еластична бенд уво ремени за да се обезбеди совршено и безбедно одговара дека не се повлече на вашите уши додека го носи.ПЕРАТ & ОБНОВЛИВИ : Дозволувајќи им на мажите и жените, младите да се повторна употреба повеќе пати - не повеќе непријатно за еднократна употреба маски, изграден со 2-слој на дизајнот да се задржи се опфатени.Обновливи / Перат / два слоја / Лесно Дише поставата слој.тоа се направи можете да заштедите пари.НЕГА : Перење пред првата употреба.Машина за миење ладно.Не кајгана.Не сува чиста.Собори сува ниска или се постават рамен да се исуши за да се избегне собирање.Не ткаенина омекнувач.ОБНОВЛИВИ ДИШЕ СПОРТ МАСКА : напојува со Брзо Сушење на Топлина-Ослободување технологија материјали, помага да се задржи ќе се исуши од страна на ослободување на прекумерна топлина & влага израстоци - така може да остане удобно сите година, лицето маска се наменети за широка облека, овозможува возрасни и деца да ги носат нивните Дете Маска во текот на целиот ден без иритација или непријатност.МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ : Нашата дише, пот-управување со ткаенина трансфери влага оддалеченост од вашето тело одржување чувствувате свежо и суво, кога се деца или возрасни, одлично за работа надвор во салата, отворено, трчање, велосипедизам, училиште, намирници шопинг, за работа, за секојдневна употреба, или во секое време сакате заштита!ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА : Одговара на Повеќето Возрасни и деца (6-18).Лицето маска доаѓа опремен со прилагодливи еластична бенд уво ремени за да се обезбеди совршено и безбедно одговара дека не се повлече на вашите уши додека го носи.ПЕРАТ & ОБНОВЛИВИ : Лицето Маска е машина перат (ладна вода само!), дозволувајќи им на вас и на вашето дете да повторна употреба повеќе пати - не повеќе непријатно за еднократна употреба маски, тоа се направи можете да заштедите пари.МУЛТИ-СЛОЈ ДИЗАЈН изграден со 2-слој на дизајнот да се задржи се опфатени.Обновливи / Перат / два слоја / Лесно Дише поставата слој.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата