• Свеж
Црвено Вино од Грозје Флорални Јадење Крпа Платно Кујна Бања Рака Крпи 18x28 ВО Супер Абсорбента Lint Слободни Чистење Облека Чај Бар Мека Крпа Кујна Додатоци Сет на 4

Црвено Вино од Грозје Флорални Јадење Крпа Платно Кујна Бања Рака Крпи 18x28 ВО Супер Абсорбента Lint Слободни

DEN 527.76
Достапно е за нарачката

Стока

Пакет од 4, 18x28 ВО.Микрофибер јадење пешкири, крпи, мек памучен материјал; супер абсорбента и lint слободни кујнски крпи/чај крпа/бар крпа/кафе крпа/сад партали/рачни крпи,итн.Секој крпа доаѓа со пригоден пораби во јамка за лесно да виси.МУЛТИ-ЦЕЛ : да се Готви, чисти, пече, декорација!Овие крпи се еколошки алтернативни да хартија за крпи, исто така, тие се опфатени сите ваши потреби во готвење и јадење сушење.Wamika кујнски крпи не само што ќе додадете pop на модата во вашата кујна, но совршен за spills и кујна мензи.ЛЕСНО НЕГА : Издржлив и лесен-за нега на машина перат; собори сува ниска.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата