• Свеж
zllgf Рачен Пренослив Пареа Железо со Контрола на Температурата, Професионална Одделение Пареа Железо, Голем 12-Дупка Пареа Инекција Дизајн, Сите Видови на Употреба С?

zllgf Рачен Пренослив Пареа Железо со Контрола на Температурата, Професионална Одделение Пареа Железо, Голем

DEN 244.80
Достапно е за нарачката

Стока

Мулти-дупка дизајн : 12-дупка енергија-концентрирајќи се млазницата, 25% повеќе простор, брзина и до пеглање.Со цел да се зголеми пеглање брзина, ние повторно се подобри воздух авион панел, зголемување на површина и да се зголеми бројот на дупки, кои само ќе те спаси повеќе време.Брзо греење : 800 W/40 OW алуминиумски легури во облик на греење тенџере, алуминиум за греење тава, двојно греење, брзина, прецизна контрола на температурата, одлична топлинска спроводливост и издржливост.Млазницата дизајн : млазницата усвојува елипсоидна дизајн, пропустливи е круг, и модерен концепт верзија дизајн е комбиниран со фаворит на денешниот жените.Погоден за сите видови на сцени : мала и убава, сите видови на употреба сцени можат да се решат со слободно, брчките лесно може да се пеглаат.Пеглање : високо-моќ venting, мазни брчките побрз и подобар ефект.Патување : Лесен и удобен, ние го направи вашиот живот, па simple Mode на работата : mechanical Power снабдување на владата : DCRated напон : 220 VRated моќност : 800 W/400 WCapacity : Под 0.8 LTemperature прилагодување опрема : три брзини.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата