• Свеж
ullu Премиум Кожа Флип Мобилен Телефон Случај за iPhone Xs Max - Длабоко Морето

ullu Премиум Кожа Флип Мобилен Телефон Случај за iPhone Xs Max - Длабоко Морето

DEN 455.76
Достапно е за нарачката

Стока

Вистинска Кожа од Италија.Микро-влакна обвивка, за внатрешни работи на ракавите, обезбедува без гребнатини се остави на вашиот i Phone кога ќе сакаат да се одделат од случајот.Во држите телефонот на начинот на кој сакате.Тенок магнетен панел, исто така, функционира како потпирач.Рачно обоени од страна на експерт colorist, секој патина е различен и уникатен.Рачно изработени премиум кожа Dual II случај за i Phone x/XS Max ви овозможува да ги носат и вашиот iphone заедно, со лесен пристап до слушалки и моќ влезови.Единствениот начин да се носат 2 iphone.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата