• Свеж
3Pcs Смешни ноќта на Вештерките за Обновливи Мие Лицето Крпа Маска, Дише Прилагодливи Лице Покривање за Возрасни

3Pcs Смешни ноќта на Вештерките за Обновливи Мие Лицето Крпа Маска, Дише Прилагодливи Лице Покривање за Возрасни

DEN 576.00
Достапно е за нарачката

Стока

Комбинација на производот : 3-парче заштитно лице Покрие Устата на Отворено со 6 филтри, активиран јаглерод влакна, Windproof Dustproof.Дише материјал : Направен од високо-квалитет 100% полиестер влакна, многу мека и дише.Научни и модерен дизајн : лице за заштита на маската има прилагодливи уво ремени за да се постигне најдобар одговара кога носат очила и да го зголеми удобност.Кул, интересно, и симпатична модел дизајн го прави најубавите фокус меѓу толпата.Обновливи маска : мие, рака мие со ладна вода и се откажам да се исуши.Ние ви препорачуваме да го замени за еднократна употреба филтер секој пат кога ќе го користите.Не-медицински маски, дише маски се погодни за возрасните, жените и мажите.Тие, исто така може да бидат добри подароци за едни на други.Прилагодлив : 1-Прилагодлив носот клип прави маска одговара на вашето лице совршено и го спречува fogging кога ќе се носат очила.2-Прилагодлив обетки да се зголеми вашиот комфор.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата