• Свеж
CUITAO Виси Вино Rack со Стакло Држачот за Бистри, Вино Полици со Чаша Носителот Метал Таванот Монтирани Виси Вино Носителот Виси Stemware Вино Стакло Носителот Организатор

CUITAO Виси Вино Rack со Стакло Држачот за Бистри, Вино Полици со Чаша Носителот Метал Таванот Монтирани Виси

DEN 472.80
Достапно е за нарачката

Стока

ЅИДОТ МОНТИРАНИ ВИНО РЕШЕТКАТА : Совршен за секој љубител на вино од аматерски да познавач,Голема домашна décor парче или подарок објект. (.♥ᴗ♥)ќе имате доволно простор за складирање на сите ваши стакло.Вашиот stemware ќе акцент на вашите постоечки cabinetry во овој пригоден единица за складирање. (.♥ᴗ♥)се Чувствуваат Смирувачко Customer Service : Ако имате било какви прашања пред да го купат,или ако постојат било какви проблеми откако производот ќе пристигне,ве молиме ни e-mail.Ние ќе одговориме на сите прашања во рок од 12 часа.Дефинитивно ќе ја направат вашата шопинг патување чувствувам 100% задоволни. ★●★Само да се добие една!Креирај свој таверна!★●★√Се инвестира во атрактивно решение за организирање и декорирање на вашиот дом,вино решетката создавање на шармантна автентични и рустикален изглед.√Совршен за секој љубител на вино од аматерски да познавач,Голема домашна décor парче или подарок објект.Чување и заштита на вашиот деликатно вино, чаши,шампањ флејта и други стакло со овој виси stemware рек!.Овој сестран складирање решетката може да се одржи различни очила и е одлична за забавна.Донесе нова функција до вашиот постоечки кабинети и складирање.Стилски,современ дизајн изгледа одлично со голем број на кабинетот styles Product Предност : 1.Завртка зајакнат дизајн зголемување на стабилност и стабилност на штанд,полесно е да се соберат.2.Висок квалитет на слика,силна лепливоста,добра компактност,можат ефикасно да се спречи боја исклучување и ' рѓа отпорни.3.Одлична складирање рек работи како простор saver,и голем објект-сад,давајќи им на вашите соба фокусна точка со око-фаќање на боја и елегантен дизајн.4.Голема функционална и декоративни прилог за било која пригода.√★Ние нудиме на нашите клиенти со целосна гаранција за квалитет.★√★Ако имате било производ проблеми,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат да се реши проблемот без да се грижиш за вашата нарачка,ние ќе ви помогнат да се решипроблем,ве молиме остатокот увери!★Па ве молиме да бидат сигурни дека за купување на нашите производи.Ние ќе го направи тоа со срцето!★Додадете"Количка"Сега!.ФУНКЦИОНАЛНА&ДОМОТ : ѕид монтирани вино решетката создавање на шармантна автентични и рустикален изглед.ќе имате доволно простор за складирање на сите ваши стакло за забавен.ЧУВАЊЕ&ОРГАНИЗАЦИЈА : ова stemware рек додава еден допир на елеганција на вашата кујна или бар décor Со трајни изградба,решетката е лесно да се чисти и ќе трае цел живот.Вашиот stemware ќе акцент на вашите постоечки cabinetry во овој пригоден единица за складирање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата